Native Observability (1.0.0-alpha7) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Overview
lv: Pārskats

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Parent
lv: Vecāks

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Time
lv: Laiks

en: Path
lv: Ceļš

en: Off
lv: Izslēgts

en: Delete all
lv: Dzēst visus

en: Desc
lv: Dilst.

en: Cleanup
lv: Satīrīt

en: Method
lv: Veids

en: Order
lv: Secība

en: Duration
lv: Ilgums

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Sort
lv: Kārtot

en: Started
lv: Sākts

en: Route
lv: Maršruts

en: Direction
lv: Virziens

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Compact
lv: Kompakts

en: Warnings
lv: Brīdinājumi
