Native Observability (1.0.0-alpha7) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Time
oc: Ora

en: Path
oc: Camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Off
oc: Desactivat

en: Delete all
oc: Suprimir tot

en: Cleanup
oc: Netejar

en: Method
oc: Metòde

en: Order
oc: Òrdre

en: Duration
oc: Durada

en: Apply
oc: Aplicar

en: Direction
oc: Direccion

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Variant
oc: Varianta

en: Warnings
oc: Avertiments
