Native Observability (1.0.0-alpha7) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Time
ta: நேரம்

en: Path
ta: பாதை

en: Off
ta: இல்லை

en: Delete all
ta: அனைத்தையும் நீக்குக

en: Method
ta: முறை

en: Order
ta: வரிசை

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Route
ta: வழி

en: Direction
ta: திசை

en: Compact
ta: அடக்கமான
