Native Observability (1.0.0) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Overview
af: Oorsig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Parent
af: Voorganger

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Time
af: Tyd

en: Path
af: Pad

en: Delete all
af: Wis alles uit

en: Method
af: Metode

en: Order
af: Bestelling

en: Apply
af: Pas toe

en: Direction
af: Rigting
