Native Observability (1.0.0) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Category
ga: Ábhar

en: Time
ga: Am

en: Order
ga: Ordú

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: - Any -
ga: - Iad uile -
