Native Observability (1.0.0) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Parent
ku: باوان

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Time
ku: کات

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Delete all
ku: هه‌موویان بسڕه‌وه‌

en: Order
ku: ڕیز

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌
