Native Observability (1.0.0) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Overview
sl: Pregled

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Parent
sl: starš

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Time
sl: Čas

en: Path
sl: Pot

en: Delete all
sl: Izbriši vse

en: Method
sl: Metoda

en: Order
sl: Vrstni red

en: Direction
sl: Smer

en: - Any -
sl: - Vse -
