Native Observability (1.0.0) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Search
te: వెతుకు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Category
te: వర్గం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Time
te: సమయం

en: Order
te: క్రమం

en: Duration
te: నిడివి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Direction
te: దిశ

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
