Native Observability (1.0.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Parent
hy: Ծնող

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Path
hy: Ուղի

en: Delete all
hy: Ջնջել բոլորը

en: Direction
hy: Ուղղություն
