Nature Blog (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Navigation
cs: Navigace

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Show slideshow
cs: Zobrazit slideshow
