Nature Blog (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ
