Nature Blog (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya
