Nature Blog (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici
