Nature Blog (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Navigation
ca: Navegació

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Footer third
ca: Tercer peu

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Search form (wide)
ca: Formulari de cerca (ample)
