Nature Blog (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση
