Nature Blog (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Navigation
et: Menüü

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus

en: Footer third
et: Kolmas jalus

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Search form (wide)
et: Otsinguvorm (lai)
