Nature Blog (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Page Top
hu: Oldal teteje

en: Page Bottom
hu: Oldal alja

en: Front Page Slideshow
hu: Főoldali diavetítés

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Show slideshow
hu: Diavetítés mutatása

en: Footer third
hu: Harmadik lábléc

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
hu: Ennek a beállításnak a kiválasztásával lehet a diavetítést megjeleníteni a főoldalon. Az opció kikapcsolásával elrejthető.

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: You can change the title, url and image of each slide in the following Slide Setting fieldsets.
hu: A cím, a webcím és a kép minden dián megváltoztatható az alábbi dia beállítási mezőcsoportoknál.

en: Search form (wide)
hu: Keresési űrlap (széles)
