Nature Blog (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Navigation
it: Navigazione

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Site branding
it: Branding del sito
