Nature Blog (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Footer third
lt: Trečia poraštė
