Nature Blog (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Navigation
ru: Навигация

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Page Top
ru: Верх страницы

en: Page Bottom
ru: Низ страницы

en: Front Page Slideshow
ru: Слайдшоу на главной странице

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: Show slideshow
ru: Включить слайдшоу

en: Footer third
ru: Подвал третий

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
ru: Отображение слайдшоу на главной странице сайта. Выключите чтобы не отображать.

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Search form (wide)
ru: Форма поиска (широкая)
