Nature Blog (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Navigation
sv: Navigering

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Footer third
sv: Tredje sidfot

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Search form (wide)
sv: Sökformulär (bred)
