Nature Blog (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Footer third
tr: Üçüncü alt bilgi

en: Site branding
tr: Site markası

en: Search form (wide)
tr: Arama formu (geniş)
