Nature Blog (2.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Navigation
kk: Навигация

en: Twitter
kk: Твиттер
