Nature Blog (2.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Navigation
nn: Navigering

en: Right Sidebar
nn: Høgre sidestolpe

en: Left Sidebar
nn: Venstre sidestolpe
