Nature Blog (2.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Right Sidebar
uk: Права бічна панель

en: Left Sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Twitter
uk: Твітер

en: Page Top
uk: Верх сторінки

en: Page Bottom
uk: Низ сторінки

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer third
uk: Третій нижній колонтитул

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж
