Nature Blog (2.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Tabs
ps: ټوپونه
