Nature Blog (2.0.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Page Top
vi: Đầu trang

en: Page Bottom
vi: Cuối trang

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Footer First
vi: Phần chân thứ nhất

en: Footer Second
vi: Phần chân thứ hai
