Nature Blog (2.0.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі
