Nature Blog (2.0.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན
