Nature Blog (2.0.1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Page title
da: Sidetitel

en: Header
da: Overskrift

en: Tabs
da: Faner

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Page Top
da: Sidetop

en: Page Bottom
da: Sidebund

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Footer third
da: Sidefod tredje

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger
