Nature Blog (2.0.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Header
eu: Goiburua

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia
