Nature Blog (2.0.1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Right Sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Left Sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Page Top
fi: Sivun yläreuna

en: Page Bottom
fi: Sivun alareuna

en: Front Page Slideshow
fi: Etusivun diaesitys

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: Show slideshow
fi: Näytä diaesitys (esim. vaihtuva kuvabanneri)

en: Footer third
fi: Kolmas alatunniste

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
fi: Valinta näyttää vaihtuvan kuvabannerin etusivulla.

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet
