Nature Blog (2.0.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Header
gl: Encabezado

en: Navigation
gl: Navegación

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
