Nature Blog (2.0.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Navigation
he: ניווט

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Tabs
he: לשוניות

en: Twitter
he: טוויטר

en: YouTube
he: יוטיוב

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן
