Nature Blog (2.0.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
