Nature Blog (2.0.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Header
ja: ヘッダー

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Tabs
ja: タブ

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Footer third
ja: 第3フッター

en: Instagram
ja: インスタグラム

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション
