Nature Blog (2.0.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
