Nature Blog (2.0.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Header
lv: Galvene

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības
