Nature Blog (2.0.1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Header
oc: Entèsta

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Right Sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Tabs
oc: Onglets

en: Left Sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Page Top
oc: Naut de pagina

en: Page Bottom
oc: Bas de pagina

en: Nature
oc: Natura

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina
