Nature Blog (2.0.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Header
sk: Hlavička

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Tabs
sk: Záložky

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Footer third
sk: Tretia pätička
