Nature Blog (2.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Navigation
sl: Navigacija
