Nature Trail (1.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Logo
ar: الشعار

en: Header
ar: الترويسة

en: Custom
ar: مخصص

en: Syndicate
ar: تلقيم

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
