Nature Trail (1.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Logo
bg: Лого

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Syndicate
bg: Синдикирай
