Nature Trail (1.0.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Syndicate
dz: མཉམ་རུབ་ཚོགས་པ།
