Nature Trail (1.0.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Custom
fi: Oma

en: Syndicate
fi: Syötteet

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: mobile
fi: mobiili

en: wide
fi: laaja

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: narrow
fi: kapea
