Nature Trail (1.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Syndicate
hr: Združene vijesti

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
