Nature Trail (1.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Read more
is: Lesa meira

en: Logo
is: Táknmynd

en: Header
is: Haus

en: Custom
is: Sérsniðið
