Nature Trail (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Logo
ka: ლოგო

en: Syndicate
ka: სინდიკატი
