Nature Trail (1.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
