Nature Trail (1.0.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Read more
mg: Tohiny

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Highlighted
mg: Vaomarika

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
